Atribuită
Cumpărare directă
FERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING . Cantitate contractata: 150 MWh; Perioada: 1.01.-31.04.2021 Aceasta oferta este valabila pentru locul / locurile de consum acestea se afla la adresa / adresele: Jud. B, Loc. BUCURESTI, Bulevard BASARABIA, Nr. 37-39, Cod postal 022103 Pret gaze naturale este 143.24 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 100.00 lei/MWh; -Tarif echilibrare 2.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul gazului ofertat nu include: Taxa pe valoare adaugata (TVA); Acciza; Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii
- Număr anunț
- DA27306402
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.486 RON
- Valoare atribuită
- 21.486 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.