Atribuită Cumpărare directă

OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE CASA JUDETEANA DE PENSII SI ALTE DREPTUR. Cantitate contractata: 400 MWh; Perioada: 01.02.2021 - 31.01.2022 Aceasta oferta este valabila pentru locul / locurile de consum acestea se afla la adresa / adresele: Jud. GL, Loc. GALATI, Aleea STIINTEI, Nr. 97, Bl. ST310NR1097, Cod postal 800146 Pret gaze naturale este 139.19 lei/MWh pentru C2 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 99.70 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 28.49 lei/MWh. Pretul gazului ofertat nu include: Taxa pe valoare adaugata (TVA); Acciza; Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii

Număr anunț
DA27239448
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GALATI (CUI 13589340)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.676 RON
Valoare atribuită
55.676 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.676 RON

din 55.676 RON estimat