Atribuită Cumpărare directă

POMPA ELECTRONICA DAB EVOPLUS, 110/180XM Pompa DAB EVOPLUS 110/180 XM este o pompa de circulatie cu consum redus de energie folosita pentru pomparea apei din instalatiile de incalzire, ventilare si conditionare aer .Pompa are 3 moduri de functionare ce pot fi selectate de pe panoul de comanda: inaltime de pompare variabila direct proportional cu debitul, inaltime de pompare constanta indiferent de variatia debitului, pe curbe de functionare la turatie constanta. Fluidul pompat trebuie sa fie curat, sa nu contina contaminanti solizi sau uleiuri, sa nu fie vascos, sa fie neutru din punct de vedere chimic, sa fie apropiat de proprietatile apei (maxim 30% glicol). Pompa trebuie instalata cu arborele motor in pozitie orizontala. - producator = DAB; - model = EVOPLUS; - tip = 110/180 XM; - eei = <0.21; - temperatura maxima de lucru fluid [°C] = 110; - temperatura minima de lucru fluid [°C] = -10; - presiune minima de aspiratie la t=90 grd c [MCA] = 10; - presiune maxima de lucru [BAR] = 16; - inaltime de pompare maxima [m] = 11.55; - debit maxim [mc/h] = 10.7; - racorduri corp pompa [toli] = 2 G; - inaltime [MM] = 223; - latime [mm] = 140; - distanta intre racorduri [MM] = 180; - alimentare electrica [V/Hz] = 230/50; - curent nominal maxim [A] = 1.18; - putere electrica maxima absorbita [KW] = 0.17; - grad de protectie = IP44; - clasa de izolare = F; - turatie maxima [RPM] = 2900; - masa [kg] = 2.8;

Număr anunț
DA27281085
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FRUMUSANI (CUI 24494378)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
31681200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.311 RON
Valoare atribuită
2.311 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.311 RON

din 2.311 RON estimat