Atribuită Cumpărare directă

NOTA COMANDA NR. 1/21.01.2020

Număr anunț
DA27266678
Autoritate contractantă
AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30192130-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat