Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M130fn-2 bucati Cablu USB-2 buc CART LASER FU HP CF217 BK 1.6K CU CHIP GENERI-4 buc

Număr anunț
DA27306423
Autoritate contractantă
COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.992 RON
Valoare atribuită
1.992 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.992 RON

din 1.992 RON estimat