Atribuită
Cumpărare directă
1. CARTUS LASER HP CF283X BK 2.2K ( CF 283X 283 CF283 ) 2. CORECTOR BANDA MILAN 3. FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET 4. NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 75 X 75 320BUC CULOARE: NEON 5. DOSAR PLIC 6. PLIC B4 AUTOADEZIV BURDUF 7. NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN 8. PERFORATOR KANGARO PERFO40 9. CAPSATOR 24/6 KANGARO TR 35 25 COLI 10. AGRAFE HARTIE 33MM mici 11. MINA CREION MECANIC 0.5/0.7/1.0 ROTRING Grosime: 0,7 mm 12. STICK MEMORIE FLASH 32GB USB2.0 13. BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5/7.5 CM 7,5 mm 14. PLIC C6 AUTOADEZIV (MIC) 15. PLIC C5 AUTOADEZIV (MIJLOCIU) 16. MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB culoare: NEON 17. CAPSE NR.24/6 MILAN 18. MINA PIX PARKER METAL 19. CONDICA DE PREZENTA CARTONATA 20. BANDA DUBLU ADEZIVA 15X10 MILAN 21. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER
- Număr anunț
- DA27289446
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.827 RON
- Valoare atribuită
- 1.827 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.