Atribuită Cumpărare directă

Demontat- montat injector automat cazan cu curatire, reglare si probe. verificat instalatie electrica de comanda pompe aferente boiler 500l , probe, verificat instalatie electrica de comanda pentru pompe apa de stingerea incendiilor, probe si ridicari de deranjamente (serviciu lunar)

Număr anunț
DA27204323
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
42990000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.944 RON
Valoare atribuită
8.944 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.944 RON

din 8.944 RON estimat