Atribuită Cumpărare directă

Uns, gresat verificat - lunar

Număr anunț
DA27204303
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.744 RON
Valoare atribuită
2.744 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.744 RON

din 2.744 RON estimat