Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE TRACTIUNE -15.0/55 - 17 MITAS TR01: 4 BUC , ANVELOPE FATĂ TRACTIUNE -12.5/80 - 18 BKT AT603 : 2 BUC

Număr anunț
DA27272491
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
URSA MARE COMPROD SRL (CUI 3903640)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.143 RON
Valoare atribuită
5.143 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.143 RON

din 5.143 RON estimat