Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 776/17.01.2021 formulat de UPU. Adresa de livrare: Magazia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Prezenta achizitie SEAP are o valabilitate de maxim 60 de zile.Netransmiterea marfii in acest termen, atrage dupa sine anularea comenzii.

Număr anunț
DA27274642
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788 RON
Valoare atribuită
788 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788 RON

din 788 RON estimat