Atribuită Cumpărare directă

PL10 Farfurii intinse din trestie zahar, 26 cm, 125 buc/set SET 19 PL07 Farfurii intinse din trestie zahar, 18 cm, 125 buc/set SET 6 A02-100-EP Caserola dreptunghiulara PET capac ermetic-atasat 100buc/pac -250 gr PAC 20

Număr anunț
DA27274215
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.828 RON
Valoare atribuită
1.828 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.828 RON

din 1.828 RON estimat