Atribuită Cumpărare directă

KLI26 Gel dezinfectant maini si piele, 1L, cu pompita, Klintensiv PAC 15 55,85 837,75 KLI51 Sporycide dezinfectant concentrat de nivel înalt - 5L BUC 7 267,35 1.871,45

Număr anunț
DA27262736
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.709 RON
Valoare atribuită
2.709 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.709 RON

din 2.709 RON estimat