Atribuită Cumpărare directă

Prosoape pliate "V", verzi ,1 strat, 210x250 mm, 250buc/pac. BUC 200 2,40 480,00 516P Hartie igienica mini jumbo 2 straturi, reciclat, gri, 375gr. ROLA 120 2,20 264,00 601P Rola prosop der.centrala, celuloza, 2 straturi, 240x196mm, 90m, 375 foi BUC 30 7,22 216,60 MOP250GR Mop bumbac 250gr BUC 25 6,00 150,00 0748POL Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 50buc/rola, Hdpe BUC 100 1,90 190,00 S120/10LN Saci menajeri 120litri Rapido, negri, 10 buc/rola, Ldpe ROLA 100 3,00 300,00 0329 Lavete universale, 3buc/pac PAC 80 1,23 98,40 0342 Burete canelat pentru spalat vase, 3 buc/set SET 33 1,05 34,65 0028 Detartrant, bidon 5L, "side profesional" BUC 6 11,25 67,50 0060 Detergent lichid pardoseli ceramica, pet 5L, "side profesional" BUC 8 11,00 88,00 30844 RAPIDO Profesional, detergent vase, citrice, 5000 g BUC 3 17,67 53,01 30718 RAPIDO curatare bai, 750gr BUC 10 4,76 47,60 PERIEWCS1 Perie plastic wc saturn cu suport BUC 10 3,92 39,20 5611 Farfurii plate albe 20,5cm 100buc PAC 5 15,86 79,30 UFS500 Caserola 500 ml pt supa, pse, 25 buc/set PAC 20 4,95 99,00 LG100 Linguri plastic 100/set- basic -ps SET 5 4,05 20,25 FUR100 Furculite albe din plastic, 100buc/set PAC 5 2,93 14,65 0024 Sapun lichid - lavanda, pet 5L,"side profesional" BUC 10 9,30 93,00 DMS750 Domestos gel 750ml BUC 40 8,00 320,00 0068 Clor, bidon 1L FLACON 36 2,00 72,00 GT01364A-ROL Pasta vase Axion Ultra Degresant 225g BUC 20 3,50 70,00

Număr anunț
DA27262748
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.797 RON
Valoare atribuită
2.797 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.797 RON

din 2.797 RON estimat