Atribuită Cumpărare directă

Taxe si impozite : 0.49+0.37+1.60 x 0.60 m = 1.48 mp + fanta documente Asisitenta sociala: 0.10+1.50+0.79 x 0.85m = 2.04 mp + fanta documente 0.40+1.49+0.10 x 0.85 mp = 1.70 mp + fanta documente Registrul agricol / cadastru : 0.75+2.09+0.75 x 0.90 = 3.23 mp + fanta documente 0.70+1.70+0.70 x 0.90 = 2.79 mp + fanta documete 0.67+1.74+0.10 x 0.90 = 2.26 mp + fanta documente 0.10+1.10+0.10 x 0.85 = 1.11 mp + fanta documente Hol mare : 0.80x0.75 = 0.60 mp + picioare de sustinere 1.00x0.75 = 0.75 mp + picioare sustinere Evidenta personelor : 1.50 x 1.90 = 2.85 mp + fanta picior trepied + decupare obiectiv Stare civila : 0.10+1.19+0.10 x 0.80 = 1.12 mp Evidenta ghiseu: 0.80x1.03m = 0.83 mp Urbanism: 0.10+1.40+0.75 x 0.80 = 1.80 mp + fanta documente lateral 0.60+1.50+0.10 x 0.80 = 1.76 mp + fanta documente Agricol : 0.60+1.80+0.60 x 0.80 = 2.40 mp + fanta documente Metraj total : 26.72 mp Pret lei/ mp: 216.00 lei + tva Cost lucrare : 5771.52 lei + tva Detalii: • Panourile sunt confectionate din plexiglass grosime 2mm montat pe profile de aluminiu de 20x20mm. • Debitarea plexiglass-ului se face pe CNC automatizat conform dimensiunilor necesare. • Montajul se face prin lipire cu banda dubludeziva buretoasa care nu aafecteaza structura bancii si nu o deterioreaza. Rezistenta la rupere de 15kg/m. • Intretinerea panourilor de plexiglass se face cu solutii comune dar fara a contine alcool , solventi sau diluanti. • Dimensiunea maxima a panourilor poate fi 2 x 3 m . In pret este inclus ata

Număr anunț
DA27241724
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
BIROEXPERT COMPANY SRL (CUI 18566348)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.772 RON
Valoare atribuită
5.772 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.772 RON

din 5.772 RON estimat