Atribuită
Cumpărare directă
HEXY SPRAY - DEZINFECTANT GATA DE UTILIZARE PENTRU SUPRAFETE - VIRUCID RECOMANDAT PENTRU SPITAL; CABINETE;SCOLI; GRADINITE; LOCURI PUBLICE; CANTINE, ETC AMABALAT LA FLCON CU PULVERIZATOR DE 1 L SE PULVERIZEAZA SI SE STERGE CU LAVETA INSOTIT DE AVIZ SANITAR VALABIL PINA IN 2024 SI FISE TEHNICE
- Număr anunț
- DA27266691
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
- Furnizor / câștigător
- FOREST & CONSULTING SRL (CUI 18466381)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.