Atribuită Cumpărare directă

Baton de ciocolata cu rom, 30 g; Ciuperci cutie , 400g; Esente Vanilie/Rom; Fasole boabe; Malai, 1 kg; Napolitane Joe, 40 g;Rosii decojite, 800g ; Sare -ambalat la 1 kg

Număr anunț
DA27210134
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15842220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat