Atribuită
Cumpărare directă
• Perii rotative 1.5.11121 - 20 seturi a câte 3 buc,/set. Pret 1329.51 ron+tva /set (setul este compus din 3 perii). Se vor livra dupa urmatorul grafic: februarie - 2 seturi, ultima decada din martie-3 seturi, mai, iunie, iulie, august, septembrie, octombrie, noiembrie - câte 2 seturi în ultima decada a lunii precedente, decembrie - 1 set în ultima decada a lunii noiembrie. Plata se va efectua pentru fiecare livrare în parte.
- Număr anunț
- DA27209456
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 39224200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.590 RON
- Valoare atribuită
- 26.590 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.