Atribuită Cumpărare directă

oferta de asigurare obligatorie rca AUTOUTILITARA/ DACIA / DOKKER / ,capacitatea cilindrica 1461/55 kw, tonaj 1956/2locuri Prima de asigurare ANUALA - 1245,85 RON Valabilitate 12 luni incepand cu 24.02.2021

Număr anunț
DA27288656
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246 RON
Valoare atribuită
1.246 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246 RON

din 1.246 RON estimat