Atribuită
Cumpărare directă
Microbuz VW Crafter , PH 88 CSM , nr locuri 21 , Sume asigurate - deces din accident 3.000 ron - invalid perman totala ca urmare a accidentelor 6.000 ron - chelt medicale tratarii invalid perman 600 ron - fracture din accident 3.000 ron - arsuri din accident 3.000 ron - invalid temporara din accident - indemnizatie zilnica 40 ron / zi spitalizare - convalescent ca urmare a spitalizarii pt o durata maxima de 60 zile pe durata asigurarii - avarierea , distrugere bagaje 300 ron - acoperirea chelt ocazionate de transportul asig decedat 150 ron Valabilitate 12 luni de la 01.02.2021 – 31.01.2022 Prima de asig anuala 239,4 ron Microbuz VW Crafter , PH 62 CSM , nr locuri 21 , Sume asigurate - deces din accident 3.000 ron - invalid perman totala ca urmare a accidentelor 6.000 ron - chelt medicale tratarii invalid perman 600 ron - fracture din accident 3.000 ron - arsuri din accident 3.000 ron - invalid temporara din accident - indemnizatie zilnica 40 ron / zi spitalizare - convalescent ca urmare a spitalizarii pt o durata maxima de 60 zile pe durata asigurarii - avarierea , distrugere bagaje 300 ron - acoperirea chelt ocazionate de transportul asig decedat 150 ron Valabilitate 12 luni de la 01.02.2021 – 31.01.2022 Prima de asig anuala 239,4 ron Prima de asigurare totala = 478,80 ron
- Număr anunț
- DA27278224
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479 RON
- Valoare atribuită
- 479 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.