Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam o asigurare RCA pentru autoturism Dacia DUSTER pentru 12 luni incepind cu 28.01.2021-27.01.2022 si o asigurare CASCO pentru autoturism Dacia DUSTER pentru 12 luni incepind cu 29.01.2021-28.01.2022 .

Număr anunț
DA27235733
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR TELEORMAN (CUI 17462357)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.623 RON
Valoare atribuită
2.623 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.623 RON

din 2.623 RON estimat