Atribuită Cumpărare directă

asigurare CASCO:aututilitara marca Logan , cc 1461,tonal1664,an fabricatie 2014,SA 15428ron,prima asigurare cu plata integrala 895.9 ron,asigurare cu valabilitate 31.01 2021/30.01.2022

Număr anunț
DA27296578
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CRAIOVA (CUI 17015316)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896 RON
Valoare atribuită
896 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896 RON

din 896 RON estimat