Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO pentru AUTOTURISM DACIA LOGAN AG 04MPR, Cap cilindrica/Putere:1461/66 Nr.Locuri/masa totala: 5/1590 Valabilitate polita:22.02.2021-21.02.2022. Prima de asigurare =884.30 lei/an. Asigurare CASCO pentru AUTOTURISM DACIA DUSTER AG99MPR, Cap cilindrica/Putere:1461/80 Nr.Locuri/masa totala: 5/1875 Valabilitate polita:22.02.2021-22.02.2022. Prima de asigurare =1.170.40 lei/an. Total-2054.7 lei
- Număr anunț
- DA27294878
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.055 RON
- Valoare atribuită
- 2.055 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.