Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO pentru Autoturism marca CHEVROLET an fabricatie 2008cilindri 796 masa 1210 putere 35 locuri 5, suma asigurata 7754 Lei , prima asigurare 836.80 Lei plata integral ,rata 1=836.80Lei valabilitate 22.01.2021-21.01.2022 Asigurare CASCO pentru Autoturism marca VW TRANSPORTERan fabricatie 2008 cilindri 1968 masa 1878 putere 80 locuri 9, suma asigurata 18643 Lei , prima asigurare 1665 Lei plata integral ,rata 1=1665Lei valabilitate 22.01.2021-21.01.2022 Asigurare CASCO pentru Autoturism marca DAEWOO CIELO an fabricatie 2005 cilindri 1461 masa 1878 putere 80 locuri 5, suma asigurata 7096 Lei , prima asigurare 779.20Lei plata integral ,rata 1=779.20Lei valabilitate 22.01.2021-21.01.2022 Asigurare CASCO pentru Autoturism marca VW CADDY an fabricatie 2008 cilindri 1968 masa 1878 putere 80 locuri 9, suma asigurata 11767 Lei , prima asigurare 1306.50 Lei plata integral ,rata 1=1306.50Lei valabilitate 22.01.2021-21.01.2022 Asigurare CASCO pentru Autoturism marca VW TRANSPORTER an fabricatie 2004 cilindri 1968 masa 1878 putere 80 locuri 9, suma asigurata 16070 Lei , prima asigurare 2360.10Lei plata integral ,rata 1=2360.10Lei valabilitate 22.01.2021-21.01.2022 Asigurare CASCO pentru Autoturism marca VW LT 46 an fabricatie 2005 cilindri 1968 masa 1878 putere 80 locuri 9, suma asigurata 15185 Lei , prima asigurare 3184.20 Lei plata integral ,rata 1=3184.20 Lei valabilitate 22.01.2021-21.01.2022 Asigurare CASCO pentru Autoturism marca VW TRANSPORTER an fabricatie

Număr anunț
DA27266141
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.551 RON
Valoare atribuită
12.551 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.551 RON

din 12.551 RON estimat