Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea de Raspundere Civila RCA: • Autoturism DACIA DUSTER, valabilitate 12 luni 25.01.2021-24.01.2022, anul fabricatiei 2016, cilindree 1461 cmc, putere 80kW, masa maxima 1875 kg, nr. locuri 5, prima de asigurare 1.130,88 lei.

Număr anunț
DA27220247
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.131 RON
Valoare atribuită
1.131 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.131 RON

din 1.131 RON estimat