Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA PJ cu DD pentru DACIA DUSTER , capacitate cilindrică/putere: 1461 / 80 nr. locuri/masă totală maximă autorizată: 5/ 1899 Valabilitate asigurare 12 luni in perioada 23.01.2021-22.01.2022 Prima de asigurare 1221.33 lei cu DD

Număr anunț
DA27226503
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221 RON
Valoare atribuită
1.221 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221 RON

din 1.221 RON estimat