Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE BUNURI Persoana juridica Risc asigurat: eveniment viitor posibil dar incert care are drept efect pierderea, avarierea sau distrugerea bunului/bunurilor asigurate şi la producerea căruia Asigurătorul îşi asumă răspunderea de a plăti despăgubirea (indemnizaţia). Eveniment asigurat: riscul asigurat care s-a produs pe teritoriul României şi pentru înlăturarea consecinţelor căruia s-a încheiat asigurarea. Se consideră unul şi acelaşi eveniment asigurat suma întâmplărilor, fenomenelor, circumstanţelor produse pe durata unui interval de cel mult 72 ore şi care, în mod cumulat, determină producerea pagubei şi/sau – după caz – agravarea acesteia. Cladire an constructie 2015,destinatia birou SA Cladire 896.503 lei SA Mijloace fixe si obiecte de inventar 231.166 lei SA totala 1.127.669 lei Prima de asigurare = 2232.59 lei , plata integrala! Valabilitate 12 luni 29.01.2021-28.01.2022

Număr anunț
DA27226525
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.233 RON
Valoare atribuită
2.233 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.233 RON

din 2.233 RON estimat