Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare: CASCO 1. AUTOTURISM / FIAT / TIPO / TIPO 1.4 , capacitate cilindrică: 1368 cmc kilometraj: 5128 anul fabricației: 2019 tonaj: 1650 kg SUMĂ ASIGURATĂ 46,498.00 Prima de asigurare 1,296.70 2. AUTOUTILITARA / DACIA / DOKKER / FURGON / 2 T / 2019 , capacitate cilindrică: 1461 cmc kilometraj: 8968 anul fabricației: 2019 tonaj: 1930 kg SUMĂ ASIGURATĂ 49,913.00 Prima de asigurare 1,552.60 3. AUTOTURISM / DACIA / LOGAN DIESEL / LOGAN 1.5 DCI , capacitate cilindrică: 1461 cmc kilometraj: 56012 anul fabricației: 2017 tonaj: 1590 kg SUMĂ ASIGURATĂ 37,241.00 Prima de asigurare 844.00 4. AUTOUTILITARA / TOYOTA / PROACE / FRIGORIFICA / 1.7 T / 2019 , capacitate cilindrică: 1499 cmc kilometraj: 5896 anul fabricației: 2019 tonaj: 1735 kg SUMĂ ASIGURATĂ 84,931.00 Prima de asigurare 2,609.20 TOTAL 6.302.5 LEI
- Număr anunț
- DA27253664
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.303 RON
- Valoare atribuită
- 6.303 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.