Atribuită Cumpărare directă

Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test Mediu recomandat pentru transportul probelor virale, Mediu pentru transport viral pentru a asigura colectarea - transportul si stocarea a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19) Cut. = 50 tuburi x 2 ml mediu + 100 tampoane sterile exudat. Valabilitatea este de 1 an în conditii corespunzatoare de pastrare. Livrarea se efectueaza la sediul beneficiarului in termen de 48 ore de la comanda ferma. Livrarea este gratuita. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, certificate de analiza si instructiuni de folosire.

Număr anunț
DA27301133
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.498 RON
Valoare atribuită
1.498 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.498 RON

din 1.498 RON estimat