Atribuită Cumpărare directă

Refill cartus Lexmark T640 / 642 cu chip Refill cartus Kyocera M 3655 DN chip inclus Refill Cartus HP LaserJet MFPM 725 chip inclus Refill Cartus Lexmark MX 718 chip inclus

Număr anunț
DA27293720
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
50323100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.026 RON
Valoare atribuită
5.026 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.026 RON

din 5.026 RON estimat