Atribuită
Cumpărare directă
Livrare de piese, ansamble si subansamble din intregul nomenclator de piese disponibile pe coduri originale Dacia sau din gama Motrio. Necesarul pe fiecare incident se stabileste dupa prezentarea autoturismului in service. Furnizarea produselor se va face etapizat (in functie de nevoile urgente tinand cont pe de o parte de sumele disponibile potrivit prevederilor legale pana la aprobarea bugetului cu aceasta destinatie iar pe de alta parte de cuantumul alocat ulterior prin bugetul aprobat) pana la data de 31.12.2021, fara ca ofertantul sa poata solicita realizarea integrala a acestora la valoarea prezentei comenzi sau plata serviciilor neefectuate. Produsele se vor deconta la preturile unitare practicate in reteaua Dacia la momentul livrarii. Modalitatile concrete de furnizare fac obiectul unui contract/act aditional.
- Număr anunț
- DA27209294
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
- Furnizor / câștigător
- EMILIAN SRL (CUI 3351243)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.