Atribuită Cumpărare directă

Articole si echipamente de sport, necesare desfasurarii activitatilor in aer liber. Articole achiztionate prin proiectul Scoala pentru viata-Program integrat de es egal la educatie pentru copiii din comuna Ciulnita, judetul Ialomita.

Număr anunț
DA27230298
Autoritate contractantă
COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
37451700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.083 RON
Valoare atribuită
3.083 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.083 RON

din 3.083 RON estimat