Atribuită Cumpărare directă

Pentru pozitia HP W2031A/W2032A/W2033A OEM-6 buc: W2031-2BUC W2032-2 BUC W2033-2BUC

Număr anunț
DA27306712
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.381 RON
Valoare atribuită
5.381 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.381 RON

din 5.381 RON estimat