Atribuită
Cumpărare directă
Producator:Brother Cod producator:TN2320 Nume produs:TN2320 SPECIFICATII TEHNICETip Cartus:Cartus Original Tehnologie:Toner Culoare:Black Capacitate (pag):2600 Echipamente:Brother DCP-L2500D, DCP-L2520DW, DCP-L2540DN, DCP-L2560DW, DCP-L2700DN, HL-L2300D, HL-L2340DW, HL-L2360DN, HL-L2365DW, MFC-L2700DW, MFC-L2720DW, MFC-L2740DW
- Număr anunț
- DA27247581
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444 RON
- Valoare atribuită
- 444 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.