Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pentru cele doua buldoexcavatoare din dotarea primariei a : - servicii de intretinere - piese si consumabile - servicii de instalare / manopera. Achizitia se va face in functie de necesitati.

Număr anunț
DA27286706
Autoritate contractantă
COMUNA UNGURENI (CUI 3571583)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat