Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII REPARATII, MATERIALE SI INLOCUIRI PIESE/MATERIALE LA RETEA DATE, CALCULATOARE, IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX-URI/COPIATOARE 1 SWITCH TPLINK 5 PORT BUC 1x35,00=35,00 2 CABLU UTP CAT5E ML 29x1,00=29,00 3 CONECTOR UTP RJ45 BUC 10x1,00=10,00 4 PRELUNGITOR CURENT 6P BUC 1x45,00=45,00 5 CABLU USB IMPRIMANTA BUC 1x10,00=10,00 6 CABLU S-VIDEO 10M BUC 1x73,00=73,00 7 HUB USB 4 PORT BUC 2x36,00=72,00 8 CANAL CABLU GRI SEMIROTUND DE PODEA ML 3x15,00=45,00 9 SWITCH TPLINK 8 PORT BUC 1x45,00=45,00 10 KIT MOUSE + TASTATURA WIRELESS MICROSOFT BUC 1x214,00=214,00 11 SSD EXTERN A-DATA 1TB BUC 2x500,00=1000,00 12 ADAPTOR USB 3.0 - LAN GIGABIT TPLINK BUC 1x60,00=60,00 13 SSD 256GB A-DATA BUC 1x200,00=200,00
- Număr anunț
- DA27288701
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.838 RON
- Valoare atribuită
- 1.838 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.