Atribuită
Cumpărare directă
CT Brightspeed 8 Slices - Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese 36,000.00 RON+TVA Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese - 36,000RON+TVA/12 luni; respectiv 3,000RON+TVA/lună • Diagnostic remote - 24/7, • Intervenţii pentru mentenanţă preventivă – 3 (trei)/an, • Număr nelimitat de intervenţii de mentenanţă corectivă (inclusiv manopera pentru montare piese achiziţionate de la GEMS Romania), • Acces online la iCentre • Timp de diagnostic remote < 4 ore • Propunere plan de reparaţie < 6 ore • Inginer la site < 2 zile lucrătoare, • Eliberarea unui Buletin de Securitate Radiologică conform normelor CNCAN în vigoare. • Service doar munca la statia de lucru AW Optima CT 660 - Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese - 85,020.00 RON+TVA Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese - 85,020.00 RON+TVA/12 luni; respectiv 7,580 RON +TVA/lună • Diagnostic remote - 24/7, • Intervenţii pentru mentenanţă preventivă – 3 (trei)/an,, • Număr nelimitat de intervenţii de mentenanţă corectivă (inclusiv manopera pentru montare piese achiziţionate de la GEMS Romania), • Acces online la iCentre • Timp de diagnostic remote < 4 ore • Propunere plan de reparaţie < 6 ore • Inginer la site < 2 zile lucrătoare, • Eliberarea unui Buletin de Securitate Radiologică conform normelor CNCAN în vigoare. • Service doar munca la statia de lucru AW În cazul în care clientul nu îşi îndeplineşte obligaţiile cu privire la conectivitatea la distanţă, accesul de bandă largă IT cone
- Număr anunț
- DA27296313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.580 RON
- Valoare atribuită
- 10.580 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.