Atribuită Cumpărare directă

35 abonamente Office Complet. OfficeComplet – ofera un pachet cu internet (trafic nelimitat si viteza maxima225/ 50 Mbps) si securitate (Secure Net Inclus – protectie împotriva virusilor, fisierelor periculoase si a amenintarilor online direct din retea); voce fixa(Apeluri nelimitate in orice retea nationala (fixa si mobila) si catre InternationalSEE retele fixe si mobile); fax2 email (Faxuri nelimitate catre orice numar defax national 0,12Eur pentru fax international). Pentru fiecare pachet achizitionat benefiati gratuit de: Routeri nternet cu 4 porturi LAN Telefon fix Mobiwire Pretul pachetului Office Complet = 15 Euro fara tva/luna. Perioada contractuala = 12 luni. Valoarea celor 35 abonamente/luna = 525 euro fara tva/luna, reprezentand 2593,08 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9392 Ron, valabil pentru 04.01.2021

Număr anunț
DA27243211
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.117 RON
Valoare atribuită
31.117 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.117 RON

din 31.117 RON estimat