Atribuită
Cumpărare directă
Pentru numerele 760699790, 784284824, 784284823 Abonament Business Red Infinity X3 - 21 euro fara TVA/SIM: • Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale Europa fix si roaming Zona 1(initiate + primite +SMS) • Date national nelimitat • Date roaming SEE pana la GB • International mobil SEE nelimitat • 100 unitati si 800 MB in roaming zona 2 Perioada contractuala 12 luni. Valoarea abonamentului lunar pentru cele 3 SIM-uri = 63 euro fara, reprezentand 311,18 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9394 Lei, valabil pentru 18.01.2021.
- Număr anunț
- DA27258683
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ALBINUTA" FAGARAS (CUI 29433479)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.734 RON
- Valoare atribuită
- 3.734 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.