Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii telefonie mobila - 9 Abonamente telefonie mobila (7 abonamente: Red infinity 4 GB&150 min SEE, 2 abonamente: Start National 350). Pachet Servicii date mobile - 21 abonamente Sandbox ,1 Vodafone Instant 21. Pachet Servicii telefonie fixa si date fixe -1 Abonament Office Link 8 , internet prin fibra optica 90 Mbps, Mentenanta centrala telefonica PBX 6 interventii/an. Pret lunar = 359 euro fara tva, reprezentand 1773,24 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9394 Lei, valabil pentru 18.01.2021.
- Număr anunț
- DA27249154
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA GALATI (CUI 3127247)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.773 RON
- Valoare atribuită
- 1.773 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.