Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 49 numere voce mobile; 2 internet mobil voc; 1 internet mobil sandbox; 1 internet fix FO; 10 numere de voce fixa. Valoarea totala este de 2020,00 RON fara TVA.

Număr anunț
DA27230690
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020 RON
Valoare atribuită
2.020 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020 RON

din 2.020 RON estimat