Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: -business internet 50 Mbps+up to 100 Mbps national = 40 euro fara TVA/luna. -business internet acces radio 20 Mbps up to 30 Mbps = 60 euro fara TVA/luna. Total valoare abonament lunar = 100 euro fara TVA, reprezentand 494,11 lei fara TVA. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9411 lei, valabil pentru 28.01.2021. Perioada contractuala = 24 luni.
- Număr anunț
- DA27306797
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.859 RON
- Valoare atribuită
- 11.859 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.