Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet conform anunt nr. ADV1130824, a ofertei acceptate si a actului aditional,Valoarea de 5308 lei/lună este compusă din2878 lei conexiunea A și 2430 conexiunea B. Actul adițional la contract se incheie pe 4 luni ( 01-30.04.2021)

Număr anunț
DA27297726
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.232 RON
Valoare atribuită
21.232 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.232 RON

din 21.232 RON estimat