Atribuită Cumpărare directă

Servicii de furnizare acces internet pentru luna ianuarie 2021 , prin prelungire cu act adițional la contractul nr 1994/30.01.2020. Abonament internet 50 Mbps up to 75 Mbps +100 Mbps nat si Hospot 2 GB - abonament gazduire site si e-mail (www.cassv.ro) - spatiul comun este de 2 GB, 40 adrese de e-mail incluse. Echipament –media convertor in custodie pe perioada contractului - 8 adrese de IP fixe - TV prin cablu analogic gratuit.

Număr anunț
DA27221652
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat