Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului servicii de internet si telefonie fixa pe solutie de fibra optica astfel : - Abonament de internet BUSINESS INTERNET 100 MBPS la pretul de 71 euro/luna fara TVA, cu router wifi Asus gratuit in custodie; - 2 abonamente de telefonie - Abonament TELEFIX NELIMITAT 450 la pretul de 15 euro/luna fara TVA, impreuna cu doua aparate telefonice fara fir gratuite in custodie. Costul total al serviciilor este de 101 euro/luna fara TVA, reprezentand 491,87ron/luna fara TVA, la un curs BNR din data de 06.01.2021 de 4,8700 lei
- Număr anunț
- DA27308052
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492 RON
- Valoare atribuită
- 492 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.