Atribuită Cumpărare directă

BUSINESS WIFI4EU HOTSPOT SOLUTION MAINTENANCE=160 euro fara TVA pe luna, 17 AP-uri - contine: -Licenta AP =75,14 euro fara TVA pe luna ; -Mentenanta =44,86 euro fara TVA pe luna; -Internet –FO = 40 euro fara TVA pe luna. Abonament lunar = 160 euro fara tva/luna, repezentand 779,84 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul BNR de 1 Euro = 4,8740 Lei, valabil pentru 18.01.2021. Abonament pentru 12 luni, perioada ian. - dec. 2021

Număr anunț
DA27261576
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.358 RON
Valoare atribuită
9.358 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.358 RON

din 9.358 RON estimat