Atribuită
Cumpărare directă
Locatie - Loc. Campulung Moldovenesc, Str. 22 Decembrie, Nr 2A(Primarie+ 1126189 - camera web bloc Magura), jud Suceava Servicii :- 90 Mbps up to 100Mbps+100Mbps nat = 40 Euro fara tva/luna. -Business TV Optim = 0 Euro. Total locatie = 40 Euro fara tva pe luna. Locatie - Loc. Campulung Moldovenesc, Str. Calea Bucovinei,(camera web bloc Magura) jud Suceava. Servicii :- Internet 5Mbps = 5 Euro fara tva pe luna. Valoarea abonamentului lunar in cele doua locatii = 45 euro fara tva, reprezentand 219,33 lei fara tva/luna. Echivalenta s-a facut la cursul BNR de 1 Euro = 4,8740 Lei, valabil pentru 18.01.2021. Abonament pentru 12 luni, perioada ian. - dec. 2021
- Număr anunț
- DA27261839
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.632 RON
- Valoare atribuită
- 2.632 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.