Atribuită Cumpărare directă

Conform document atasat si contract semnat, valabil pe o perioada de 11 luni. Valoarea abonamentului lunar = 1502 euro fara tva, reprezentand 7318,95 lei fara tva la cursul BNR de 4,8728 lei (valabil la data de 14.01.2021).

Număr anunț
DA27310123
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.508 RON
Valoare atribuită
80.508 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.508 RON

din 80.508 RON estimat