Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul va pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: legături internet garantat 1Gb -1Gb - 3buc, legături internet garantat 200Mb -400Mb(1GB) - 5buc, legături internet garantat 100Mb -100Mb - 2buc, legături internet garantat 25Mb - 50Mb - 9buc, legături internet garantat 50Mb - 50Mb - 2buc, legături internet garantat 50Mb - 75Mb - 3buc, legături internet garantat 75Mb - 100Mb- 3buc, legături internet garantat 1Mb - 10Mb - 1buc, legătura internet CATV - 3buc, legături transport / legături punct – punct (end to end) - 26 buc, Clasa 16 ip, Host 50GB (domeniu pmbr.ro), timp mutare legături în alte locații 24 ore. Conform obligatiilor contractuale din modelul de contract atasat.
- Număr anunț
- DA27246680
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.600 RON
- Valoare atribuită
- 99.600 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.