Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: Serviciu de telefonie mobila, modificare abonament de voce de la 1.50 euro la 8 euro fara modificare perioada contractuala. valoarea abonamentului pe o perioada contractuala de 18 luni = 6,50 euro fara tva x 18 luni = 117 euro fara tva, reprezentand 577,54 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9363 Ron, valabil pentru 06.01.2021.
- Număr anunț
- DA27206082
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578 RON
- Valoare atribuită
- 578 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.