Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului: Achizitie servicii VPN pentru contractele subsecvente: - nr.2 =13.980,00 lei fără TVA (01.02.2020-31.07.2020) -nr.3 -2.330,00 lei fără TVA (01.08.2020-31.08.2020) -nr.4 -2.330,00 lei fără TVA(01.09.2020-30.09.2020) -nr.5 -2.330,00 lei fără TVA(01.10.2020-31.10.2020) -nr.6 -2.330,00 lei fără TVA(01.11.2020-30.11.2020) -nr.7 -2.330,00 lei fără TVA(01.12.2020-31.12.2020) incheiate în anul 2020, în baza acordului cadru nr. 48141/13.01.2020.
- Număr anunț
- DA27203705
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64227000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.630 RON
- Valoare atribuită
- 25.630 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.